Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 1465 hodnocení
5
1443x
4
19x
3
2x
2
0x
1
1x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Výpis hodnocení

R Avatar autora RENATA Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 13.9.2020
Krém je úžasný doporučuji všem
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 12.9.2020
Rychlé dodání, kvalita, spokojenost. Doporučuji
B Avatar autora Barbora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 10.9.2020
Objednávám zde opakovaně, pokaždé jsem byla spokojená s rychlostí dodání i s produkty samotnými.
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 8.9.2020
Obchod je prehledny a dobre se v nem orientuje, informace k vyrobkum jsou jasne.
A Avatar autora Anna Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 8.9.2020
jsem moc spokojena. Doporučuji
Z Avatar autora Zuzana Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 6.9.2020
super produkty!
P Avatar autora Petra Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 6.9.2020
Jsem s timto obchodem velmi spokojena. Jedine co si z nej objednavam jsou exfoliacni ponozky Silky Foot a zbozi vzdy dorazilo rychle a bez problemu. Navic toto zbozi uz neni tak casto na dotaz jako drive a mohu si ho objednat ihned. Je to zazrak na nohy a jinde bych je uz nekoupila.
LS Avatar autora Livia Svitajova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 6.9.2020
Jsem velmi spokojena není to moje první objednávka a vždy proběhlo vše bez problémů. Doporucuji.
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 5.9.2020
+ Spolehlivost
+ Komunikace
+ Široký sortiment
+ Kvalita
+ Rychlost dodání
- -

Vyšší ceny produktů kompenzují slevy a případně doprava zdarma.
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 31.8.2020
+ Rychlé doručení
+ Vzorky zdarma
+ Kvalitní produkty
- Vyšší ceny

číslo objednávky 2020747937
S Avatar autora Stanislava Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 31.8.2020
Neuvěřitelná rychlost dodání! Boží produkty
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 31.8.2020
+ Rychlost dodání
+ Perfektní balení

ML Avatar autora Miroslava Licha Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 31.8.2020
Ustretovost a rychlost, super odporucam
K Avatar autora Kateřina Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 31.8.2020
Superrychlý spolehlivý obchod
Avatar autora 5 Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 30.8.2020
Jsem velice spokojená doporučuji
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 29.8.2020
+ Rychlé dodání

AJ Avatar autora Andrea Jackova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 27.8.2020
Super
L Avatar autora Lenka Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 27.8.2020
Naprosto, krémy ty jsou harmonie na mou suchou pleť
L Avatar autora Lila Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 25.8.2020
Úžasný, kvalitní produkty
DD Avatar autora Dagma Dušankova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 25.8.2020
Krásně se roztírá. Nezůstává mastný. Udržuje hezkou pleť, používám i krém.

Ovládací prvky výpisu

1466 položek celkem